ביטוח דירה

המרכיבים השונים של ביטוח דירה

נכון להיום, כל אדם שרוכש דירה, בין אם בשביל לגור בה, או בשביל להשכיר אותה, הולך ועושה ביטוח דירה. אבל ממה מורכבת הפוליסה של ביטוח דירה ואילו סוגים של הרחבות מיוחדות אפשר לרכוש עבורה ? בראש ובראשונה, מדובר על ביטוח של המבנה עצמו, כלומר – כיסוי עבור נזקים לתשתית של המבנה, לקירות, לחשמל, לרצפה, לחלונות, וכמובן למבנה כולו. הביטוח מכסה מקרים של אסונות טבע או פגיעה בזדון במבנה, וכולל בעצם כיסוי של מיליוני שקלים עבור פגיעות כאלה ואחרות המצוינות בפוליסה בעת רכישתה !

ביטוח דירה

לבטח גם את תכולת המבנה

המרכיב השני של ביטוח דירה נוגע לתכולת הדירה שלכם. סביר להניח שבתוך הדירה שלכם יש לכם ציוד, שוויו מצטבר כמעט לשווי הדירה עצמה! ביטוח דירה לתכולה, יכול לחול על כל מה שתבחרו. מומלץ לבטח מכשירים יקרים כמו טלוויזיות, מערכות סטראו וכיו"ב. יש לכם אפשרות גם לבטח ריהוט יקר ערך שיש לכם, מערכות של מיזוג, מכשירי חשמל למטבח כמו מקררים ותנורים וכיוצא בזה. כך במקרה של שריפה או פריצה לדירה – יש לכם כיסוי מלא עבור כל פגיעה שתקרה לכם, ולפחות לא תינזקו כלכלית מעבר לעגמת הנפש הרבה שהיא בלתי נמנעת במקרים מסוג אלו כמובן .

הרחבות ומידע נוסף

אם אתם בוחרים לעשות ביטוח דירה, אפשר שתבחרו גם לעשות ביטוח צד ג'. למה הכוונה ? נניח שאדם נכנס לדירה שלכם, החליק, נפל ונדרש לעבור ניתוח. בעזרת ביטוח דירה תוכלו להבטיח שהוא לא יתבע אתכם באופן אישי. במקום זה, חברת הביטוח שלכם תשלם לו את מלוא הפיצויים לפי בדיקה שהיא תערוך בזירת האירוע  .

לקבל עכשיו הצעה משתלמת לביטוח דירה

בשביל לקבל הצעה משתלמת עבור ביטוח דירה, אתם לא צריכים לחכות אפילו עוד רגע אחד. שלחו כבר עכשיו לביטוח NOW את כל הפרטים על הדירה שלכם. אנחנו נחזור אליכם עם הצעות של ביטוח דירה מחברות הביטוח המובילות בישראל. הדבר יבטיח שתמורת סכום הוגן – תקבלו כיסוי ביטוחי מלא .