ביטוח מנהלים

מה המשמעות של ביטוח מנהלים ?

ביטוח מנהלים, למרות השם המיוחד שלו, הוא בסופו של דבר האפשרות של אדם שכיר ליצור לעצמו חיסכון פנסיוני בתנאים נוחים. חשוב להבין, כי למרות השם שלו, ביטוח מנהלים לא מתייחס אך ורק למנהלים. מקור השם הוא בכך שמנהלים בדרג הזוטר היו קהל היעד העיקרי שלו. אולם כיום, כל השכירים יכולים להבטיח לעצמם חיסכון פנסיוני. צורה כזו של חיסכון, גם נוחה למעסיק שמצידו פטור ממס עבור ההפרשות לקרן הביטוח .

ביטוח מנהלים

אילו מסלולים יש היום ?

ככלל, כאשר מדובר על ביטוח מנהלים חשוב להבין שלא מדובר על מסלול אחיד. אחרי המהפכה שנעשתה בתחום, היום המבוטח רשאי לבחור לעצמו את קופת הגמל שדרכה הוא יבחר את מסלול הביטוח. אתם יכולים לבחור היום מסלול ספציפי של ביטוח מנהלים אך לא מדובר בחתונה קתולית. אם נראה לכם שהמסלול לא צובר עבורכם סכום מספק – אתם יכולים בהחלט להחליף את המסלול במהלך התקופה .

מתי הביטוח מתממש ?

המימוש של ביטוח מנהלים הוא כאשר האדם בעצם מגיע לגיל הפרישה, ואז הוא מתחיל לקבל דרך קצבאות חודשיות את התשלומים שלו. יש מסגרות שונות שבהן אפשר לקבל את הקצבה עוד לפני שהעובד מגיע לגיל פרישה רשמי, בהתאם לתנאים שונים שנחתמו עם מקום העבודה. חשוב לציין כי אפשר לרכוש היום גם ביטוח מנהלים שיכלול בתוכו מרכיב של ביטוח חיים – כלומר מתן קיצבה במצב של אבדן כושר עבודה עוד לפני גיל הפרישה .

לבחור את המסלול המתאים

כאמור, יש מסלולים רבים של ביטוח מנהלים, וגם כשאתם בוחרים בחברת ביטוח ספציפית, עדיין היא מציעה לכם שפע של אפשרויות. לכן, כדי שלא תלכו לאיבוד בתוך ים של מידע, רצו שכבר עכשיו תשלחו את הפרטים שלכם אל ביטוח NOW. אנחנו נשקלל את הפרטים ששלחתם לנו, ונוכל להציע לכם מסלולים משתלמים של ביטוח מנהלים, מטעם חברות הביטוח המובילות בארץ . כך תוכלו להבטיח לעצמכם קבלת מידע מקצועי ואמין בזמן קצר ביותר, ואפשרות לבחור את החברה ומסלול החסכון המתאים.