ביטוח מקיף לרכב

המשמעות של ביטוח מקיף לרכב

יש היום כמה סוגי ביטוח שאתם יכולים לעשות לרכב שלכם. אחד הרכיבים הכי חשובים בביטוח הרכב שלכם, הוא הביטוח המקיף. התפקיד של ביטוח מקיף לרכב הוא לתת לכם בעצם פיצוי כספי, על כל נזק אפשרי שיכול להיגרם לרכב שלכם. הנזק יכול להיות כתוצאה מתאונת דרכים, והן כתוצאה ממקרים כמו גנבה או ניסיון של פריצה לרכב. הכיסוי של ביטוח מקיף לרכב הוא בהתאם לשווי הרכב. אבל איך נקבע כמה אתם תשלמו ?

ביטוח מקיף לרכב

קביעת המחיר לביטוח

ככלל, המחיר של פוליסת ביטוח מקיף לרכב נקבע לפי שווי הערך עצמו. ההיגיון אומר כך – ככל שהרכב שלכם שווה יותר, כך הפיצוי שחברת הביטוח תצטרך לתת לכם יהיה גבוה יותר. מכיוון שהחברה לא רוצה לקחת סיכונים לחינם – היא גם תבקש פרמיה גבוהה יותר על רכבים יקרים יותר. עם זאת, זה לא הפרמטר היחיד שמשפיע על המחיר של ביטוח מקיף לרכב. יש עוד כמה פרמטרים אשר יכולים בהחלט להשפיע על מחיר הפוליסה שתרכשו .

האיכות של הרכב

נכון שרכבים חדשים יותר הם גם יקרים יותר, אבל לעתים פוליסת ביטוח מקיף לרכב תהיה דווקא יותר משתלמת עבורם. מדוע? כי הרכבים החדשים יותר, הם גם לרוב בטיחותיים יותר ואיכותיים יותר. הווה אומר – פחות סיכוי לנזק משמעותי של הרכב. לכן, גם אם יש לכם רכב ישן וזול, יתכן שזה דווקא יעלה את המחיר של ביטוח מקיף לרכב, משום שזה מראש רכב שמועד יותר לתאונות, ולכן הוא מהווה סיכון גבוה יותר לחברות הביטוח השונות .

אז איך בוחרים את הפוליסה ?

על מנת שתוכלו לבחור פוליסה מתאימה של ביטוח מקיף לרכב, אתם מוזמנים לפנות אלינו לחברת ביטוח NOW. איך זה עובד ? אתם שולחים אלינו את הפרטים שלכם, ואנחנו עושים עבורכם את מלאכת ההשוואה של פוליסות ביטוח מקיף לרכב שלכם. אתם תקבלו את ההצעות המשתלמות ביותר, ותוכלו לבחור בין ההצעות השונות את ההצעה העדיפה עליכם יותר מכל, ולבטח את הרכב במהירות ויעילות .