ביטוח נסיעות

שפע אפשרויות של ביטוח נסיעות

כאשר אתם עומדים לטוס לחו"ל, אין זה משנה אם אתם טסים לנופש או למטרת עסקים, אם אתם טסים לבדכם או עם כל המשפחה, אם אתם בני 21 או 71 – אתם תמיד צריכים לרכוש פוליסה מתאימה של ביטוח נסיעות. בעצם, פוליסת ביטוח נסיעות מבטיחה שלא משנה מה יקרה לכם במדינה שאליה אתם מטיילים – תמיד יהיה לכם כיסוי ביטוחי הן בכל מה שנוגע לטיפול רפואי, והן בכל מה שנוגע לנזק שנגרם לרכוש שלכם או של צד שלישי . ביטוח נסיעות הוא ביטוח חשוב מאין כמוהו, ויש לבחור אותו בקפידה מבעוד מועד עוד בשלב תכנון הנסיעה לחו"ל .

ביטוח נסיעות

מה הביטוח מעניק לכם ?

חשוב להבדיל בין פוליסות בסיסיות של ביטוח נסיעות, לבין פוליסות נרחבות יותר. הפוליסות הבסיסיות של ביטוח נסיעות, מתאימות לרוב לאנשים בריאים, עד לסביבות גיל 60-65. מדובר באנשים ללא היסטוריה רפואית מיוחדת, אשר לא מתכוונים לצאת לנופש שיכלול ספורט אתגרי, אלא נופש סטנדרטי בסביבה עירונית. מסלול כזה של ביטוח נסיעות מעניק כיסוי לניתוחים שונים שנדרשים, אפשרויות של פינוי, וכן כיסוי למטען לרוב עד לסכומים של אלפי דולרים .

כמה מסלולים מורחבים יותר

יש שפע של מסלולים מורחבים עבור ביטוח נסיעות. כך לדוגמה, תוכלו למצוא פוליסות של ביטוח נסיעות עבור נשים בהיריון. יש גם פוליסות של ביטוח נסיעות אשר מיועדות לאנשים שיש להם מחלה כרונית, כאשר הביטוח מכסה גם טיפול שיידרש עקב התפרצות של אותה מחלה. אפשר גם לרכוש היום כיסוי מורחב לפוליסה במידה ואתם נוסעים לטיול תרמילאים שיכלול לא מעט פעילויות אתגריות .

ואיך תדעו מה מתאים לכם ?

אם אתם מתלבטים איזו פוליסת ביטוח נסיעות מתאימה לכם, אתם לא צריכים יותר להתלבט. במקום זה, העבירו את הפרטים שלכם לביטוח NOW. אנחנו נסביר לכם איזה מסלול של ביטוח אתם צריכים, וגם נעביר אליכם הצעות לפוליסות ביטוח משתלמות במיוחד . כך תוכלו בעצם לקבל תמונה מלאה ונכונה אודות שוק הביטוח בהקשר לביטוח שנדרש לכם .